www.kermandoors.com

HINDI 880 SPRINT فادینی مدل

2015 08 Oct

 

 

 

 

کمپانی فادینی از بزرگترین تولید کنندگان در اتوماتیک هیدرولیک است  و در بین شرکت های سازنده ی درب اتوماتیک قوی ترین سیستم های درب اتوماتیک را تولید می کند. این کمپانی در طراحی و ساخت درب اتوماتیک مسیر اعتدال را در پیش گرفته است و هر دو گزینه ی شکل ظاهری و کیفیت عملکرد را در نظر گرفته است.

کمپانی فادینی برای درب های سبک و کم عرض و البته با تردد بالا، سیستم در اتوماتیکی طراحی کرده است که استاندارد وزن 120 کیلوگرم و عرض 1.8 متر را پشتیبانی می کند.

ویژگی ها:

وزن هر لنگه حداکثر 120 کیلوگرم

عرض هر لنگه حداکثر 1.8 متر

خلاص کن دستی برای زمان قطع برق

میزان تردد 23 مرتبه در ساعت

قابلیت تنظیم دو سرعت در دو زمان متفاوت

دارای سیستم ضد برخورد با موانع (encoder)

در بسته های درب اتوماتیک فادینی مدل اسپرینت دو عدد ریموت، دو عدد بازو، دو عدد چشمی، مدار فرمان، فلاشر و براکت های نصب وجود دارد.

طراحی متعلقات درب اتوماتیک فادینی در کمال سادگی انجام پذیرفته است و این متعلقات مزیتی برای پک درب اتوماتیک فادینی به حساب نمی آید.

درب اتوماتیک فادینی 4 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش برای سیستم ها و قطعات تولیدی خود در نظر گرفته است. این شرایط گویای اعتماد سازندگان به محصولات خود می باشد که حس اعتماد مطلوبی نیز در مصرف کنندگان ایجاد می کند.

 

 

 

 

Rate this item
(0 votes)
Read 705 times
مدیر سایت09131988456

Donec ornare tincidunt pulvinar. In sit amet magna a libero ultricies sagittis consectetur at felis. Aliquam at sapien vel sem iaculis dignissim ut sed nibh. Duis egestas sollicitudin commodo. Pellentesque blandit ligula in lorem pretium bibendum. Quisque eros mi, pellentesque ut luctus sed, aliquet non libero. Curabitur nec iaculis est.

Website: www.zootemplate.com Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
More in this category: « Hindi 880 فادینی مدل
  • Curabitur quis
  • Quisque congue
  • Vestibulum dignissim
  • Donec eget
  • Class aptent
  • Mauris gravida
  • Proin placerat

درباره گروه نگهبان

مشتري مداري و رعايت اصول اخلاق حرفه اي در بازارهاي كنوني ركن اصلي تجارت موفق مي باشد. گروه نگهبان با مبنا قرار دادن این اصول در قالب کار گروهی و با ارائه کالاهای با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب تا کنون توانسته اند به این اصول پایبند باشند.اطلاع رسانی و آگاهی مشتریان نسبت به خرید موفق کالا وظیفه ماست، خشنودی مشتری اعتبار ماست.

تماس با گروه نگهبان

جهت ارائه خدمات و پشتیبانی و حقوق مشتریان از ساعت 30.:8 لغایت 22 آماده پاسخگویی به شما سروران گرامی هستیم.
نشانی : کرمان - خیابان شهید نامجو ( اقبال سابق ) روبروی کوچه شماره 2
 ارتباط با ما : 09131988456  -81 64 12 58 -034
ایمیل : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top of Page