www.kermandoors.com

Hindi 880 فادینی مدل

 

 

 

HINDI 880 

کمپانی فادینی تمرکز خود را به تولید در اتوماتیک هیدرولیک معطوف نموده است. در این تولیدات سعی بر آن شده که هم طرح و نمای درب اتوماتیک و هم کیفیت در حد مقبول و مطلوبی حفظ شود. شرکت فادینی تولید کننده ی محبوب ترین و قوی ترین درب اتوماتیک موجود در بازارهای ایران است و با گارانتی خود بقا و دوام تولیداتش را تضمین کرده است.

برای درب های نسبتا سنگین با عرض زیاد اما تردد بالا سیستم جک پارکینگ هیندی را معرفی کرده است که دارای استاندارد وزن 180 کیلوگرم و عرض 5 متر است و از تردد 33 مرتبه در ساعت را به راحتی پشتیبانی می کند.

ویژگی ها:

وزن هر لنگه حداکثر 180 کیلوگرم

عرض هر لنگه حداکثر 1.8 متر

خلاص کن دستی برای زمان قطع برق

تردد 33 مرتبه در ساعت

دو زمانه و دو سرعته

دارای سیستم بازدارنده از برخورد با موانع (encoder)

چشمی های قتوسل، ریموت ها و ... ظاهری معمولی تر از حد تصور دارند. درب جعبه ی تابلو فرمان به سادگی توسط پیچ گوشتی دو سو یا چهارسو باز می شود که از مزایای ای پکیج است.

درب اتوماتیک فادینی مدل Hindi880 دارای دو عدد ریموت، دو عدد چشمی، فلاشر، یک جفت بازو، مدار فرمان و براکت ها و سایر متعلقات مربوط به  نصب وجود دارد.

هنگامی که یک شرکت تولید کننده به کیفیت قطعات خود ایمان دارد و در بقای سازمانش به یقین رسیده است، ضمانت 4 ساله و خدمات 10 ساله را مطرح می نماید. شرکت فادینی با چنین تعهدی خیال کاربران درب اتوماتیک فادینی را برای سال های آینده آسوده نموده است.

 

 

 

Rate this item
(0 votes)
Read 677 times Last modified on Thursday, 08 October 2015 07:16
مدیر سایت09131988456

Donec ornare tincidunt pulvinar. In sit amet magna a libero ultricies sagittis consectetur at felis. Aliquam at sapien vel sem iaculis dignissim ut sed nibh. Duis egestas sollicitudin commodo. Pellentesque blandit ligula in lorem pretium bibendum. Quisque eros mi, pellentesque ut luctus sed, aliquet non libero. Curabitur nec iaculis est.

Website: www.zootemplate.com Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Curabitur quis
  • Quisque congue
  • Vestibulum dignissim
  • Donec eget
  • Class aptent
  • Mauris gravida
  • Proin placerat

درباره گروه نگهبان

مشتري مداري و رعايت اصول اخلاق حرفه اي در بازارهاي كنوني ركن اصلي تجارت موفق مي باشد. گروه نگهبان با مبنا قرار دادن این اصول در قالب کار گروهی و با ارائه کالاهای با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب تا کنون توانسته اند به این اصول پایبند باشند.اطلاع رسانی و آگاهی مشتریان نسبت به خرید موفق کالا وظیفه ماست، خشنودی مشتری اعتبار ماست.

تماس با گروه نگهبان

جهت ارائه خدمات و پشتیبانی و حقوق مشتریان از ساعت 30.:8 لغایت 22 آماده پاسخگویی به شما سروران گرامی هستیم.
نشانی : کرمان - خیابان شهید نامجو ( اقبال سابق ) روبروی کوچه شماره 2
 ارتباط با ما : 09131988456  -81 64 12 58 -034
ایمیل : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top of Page