www.kermandoors.com

جک بازویی هیدرولیک FADINI

HINDI 880 SPRINT فادینی مدل

HINDI 880 SPRINT فادینی مدل 2015 08 Oct

 

 

 

 

کمپانی فادینی از بزرگترین تولید کنندگان در اتوماتیک هیدرولیک است  و در بین شرکت های سازنده ی درب اتوماتیک قوی ترین سیستم های درب اتوماتیک را تولید می کند. این کمپانی در طراحی و ساخت درب اتوماتیک مسیر اعتدال را در پیش گرفته است و هر دو گزینه ی شکل ظاهری و کیفیت عملکرد را در نظر گرفته است.

کمپانی فادینی برای درب های سبک و کم عرض و البته با تردد بالا، سیستم در اتوماتیکی طراحی کرده است که استاندارد وزن 120 کیلوگرم و عرض 1.8 متر را پشتیبانی می کند.

ویژگی ها:

وزن هر لنگه حداکثر 120 کیلوگرم

عرض هر لنگه حداکثر 1.8 متر

خلاص کن دستی برای زمان قطع برق

میزان تردد 23 مرتبه در ساعت

قابلیت تنظیم دو سرعت در دو زمان متفاوت

دارای سیستم ضد برخورد با موانع (encoder)

در بسته های درب اتوماتیک فادینی مدل اسپرینت دو عدد ریموت، دو عدد بازو، دو عدد چشمی، مدار فرمان، فلاشر و براکت های نصب وجود دارد.

طراحی متعلقات درب اتوماتیک فادینی در کمال سادگی انجام پذیرفته است و این متعلقات مزیتی برای پک درب اتوماتیک فادینی به حساب نمی آید.

درب اتوماتیک فادینی 4 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش برای سیستم ها و قطعات تولیدی خود در نظر گرفته است. این شرایط گویای اعتماد سازندگان به محصولات خود می باشد که حس اعتماد مطلوبی نیز در مصرف کنندگان ایجاد می کند.

 

 

 

 

Hindi 880 فادینی مدل

2015 08 Oct

 

 

 

HINDI 880 

کمپانی فادینی تمرکز خود را به تولید در اتوماتیک هیدرولیک معطوف نموده است. در این تولیدات سعی بر آن شده که هم طرح و نمای درب اتوماتیک و هم کیفیت در حد مقبول و مطلوبی حفظ شود. شرکت فادینی تولید کننده ی محبوب ترین و قوی ترین درب اتوماتیک موجود در بازارهای ایران است و با گارانتی خود بقا و دوام تولیداتش را تضمین کرده است.

برای درب های نسبتا سنگین با عرض زیاد اما تردد بالا سیستم جک پارکینگ هیندی را معرفی کرده است که دارای استاندارد وزن 180 کیلوگرم و عرض 5 متر است و از تردد 33 مرتبه در ساعت را به راحتی پشتیبانی می کند.

ویژگی ها:

وزن هر لنگه حداکثر 180 کیلوگرم

عرض هر لنگه حداکثر 1.8 متر

خلاص کن دستی برای زمان قطع برق

تردد 33 مرتبه در ساعت

دو زمانه و دو سرعته

دارای سیستم بازدارنده از برخورد با موانع (encoder)

چشمی های قتوسل، ریموت ها و ... ظاهری معمولی تر از حد تصور دارند. درب جعبه ی تابلو فرمان به سادگی توسط پیچ گوشتی دو سو یا چهارسو باز می شود که از مزایای ای پکیج است.

درب اتوماتیک فادینی مدل Hindi880 دارای دو عدد ریموت، دو عدد چشمی، فلاشر، یک جفت بازو، مدار فرمان و براکت ها و سایر متعلقات مربوط به  نصب وجود دارد.

هنگامی که یک شرکت تولید کننده به کیفیت قطعات خود ایمان دارد و در بقای سازمانش به یقین رسیده است، ضمانت 4 ساله و خدمات 10 ساله را مطرح می نماید. شرکت فادینی با چنین تعهدی خیال کاربران درب اتوماتیک فادینی را برای سال های آینده آسوده نموده است.

 

 

 

nupi66

nupi66 2015 07 Oct

 

 

 

 

 

کمپانی فادینی از بزرگترین تولید کنندگان در اتوماتیک هیدرولیک است  و در بین شرکت های سازنده ی درب اتوماتیک قوی ترین سیستم های درب اتوماتیک را تولید می کند. این کمپانی در طراحی و ساخت درب اتوماتیک مسیر اعتدال را در پیش گرفته است و هر دو گزینه ی شکل ظاهری و کیفیت عملکرد را در نظر گرفته است.

 

در اتوماتیک فادینی نو پی 66 با بیشترین کارایی برای ترددهای بسیار بالا و نامحدود تولید شده است و شما با خرید درب اتوماتیک NUPI66، قطعا بهترین جک پارکینگی الکتروهیدرولیک موجود در بازار را خریداری می نمایید.

 

ویژگی ها:

 

مناسب در به وزن هر لنگه حداکثر 150 کیلوگرم

 

مناسب درهای با عرض هر لنگه حداکثر 4 متر

 

مجهز به خلاص کن دستی

 

36 بار در ساعت میزان تردد

 

سرعت دو زمانه

 

تجهیز شده به سیستم ضد برخورد با مانع (encoder)

 

پک کامل درب اتوماتیک فادینی شامل دو عدد بازو، دو عدد ریموت، مدار فرمان، دو عدد چشمی، فلاشر و سایر متعلقات نصب قرار گرفته است.

 

سایر متعلقات موجود در پکیج در اتوماتیک مانند چشمی های فتوسل، ریموت ها و ... از طرح بسیار ساده و معمولی تبعیت می کنند.

 

ضمانت 4 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش سیستم درب اتوماتیک فادینی، تمامی نگرانی شما را از بابت اعتماد به محصولات تولیدی کمپانی فادینی از بین می برد.

 

 

 

ولتاژ ورودی: 230V

توان جریان مصرفی: 2250W و 1.2A

طول مناسب درب:2متر

طول بازو: 1240mm

زاویه بازکردن درب: 90 تا 110 درجه

زمان بازشدن: 19sec

وزن مناسب درب: 400kg

برخی از مشخصه های بارز آن عبارتند از:

مناسب برای دربهای دولنگه به حداکثر طول هر لنگه 2متر(درب4متر)

بهرمند از موتور هیدرولیک پیشرفته

دارای کلید خلاص کن دستی در مواقع اضطراری

قابلیت اطمینان بالا،ایمن،زیباو بدون صدا

قاب محافظ از آلومینیوم آنادایزشده

 

 

 

 

  • Curabitur quis
  • Quisque congue
  • Vestibulum dignissim
  • Donec eget
  • Class aptent
  • Mauris gravida
  • Proin placerat

درباره گروه نگهبان

مشتري مداري و رعايت اصول اخلاق حرفه اي در بازارهاي كنوني ركن اصلي تجارت موفق مي باشد. گروه نگهبان با مبنا قرار دادن این اصول در قالب کار گروهی و با ارائه کالاهای با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب تا کنون توانسته اند به این اصول پایبند باشند.اطلاع رسانی و آگاهی مشتریان نسبت به خرید موفق کالا وظیفه ماست، خشنودی مشتری اعتبار ماست.

تماس با گروه نگهبان

جهت ارائه خدمات و پشتیبانی و حقوق مشتریان از ساعت 30.:8 لغایت 22 آماده پاسخگویی به شما سروران گرامی هستیم.
نشانی : کرمان - خیابان شهید نامجو ( اقبال سابق ) روبروی کوچه شماره 2
 ارتباط با ما : 09131988456  -81 64 12 58 -034
ایمیل : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top of Page